Вт. Бер 28th, 2023

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр зібрав учасників обласного освітнього проєкту «Український вимір» на змагання в краєзнавчому етапі у спелеосанаторії «Соляна симфонія» (м. Соледар).

Яскраві представники учнівської молоді Лиманщини (команда «Надія» з
с. Шандриголове і команда «Дружба» з с. Рубці) та не менш талановиті та завзяті учасники з Мирнограду (команди «Пілігрими» і «Мрія») після змістовної, пізнавальної краєзнавчої екскурсії солоними підземеллями Донеччини, представили свої проєкти, розкриваючи та презентуючи цікаві факти про рідну місцевість.

Команди-учасниці показали високий рівень підготовки та отримали від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру грамоти та подарунки.

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр висловлює подяку керівникам і керівницям та залученим спеціалістам команд за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання молоді Донецької області. Під час заходу всі санітарні норми були дотримані та ще молодь мала змогу оздоровитися, дихаючи корисним солоним повітрям копалень.

Обласний освітній проєкт «Український вимір» реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів Донецької облдержадміністрації.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *