Вт. Тра 30th, 2023

У грудні Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України планує відкрити багатофункціональний сервісний центр на КПВВ «Новотроїцьке». Про це повідомив Віцепрем‘єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков. 

Сервісний центр у Новотроїцькому Донецької області споруджується за аналогом центру у Щасті Луганської області, який запрацював з 10 листопада.

«Щастя – це новий стандарт. І вже за місяць такий же центр буде відкрито і у Новотроїцькому. Наші громадяни з окупованих територій повинні мати можливість отримувати всі послуги, які надає Україна. Вони повинні відчувати і розуміти, що державі є до них діло. Я неодноразово казав, що моя мета – вийти на кордон з Росією ще до фактичної деокупації наших територій. Через людей. Через їхні серця і розуми, – завдяки турботі і сервісам. І я бачу, що це можливо», – наголосив Олексій Резніков.

Тепер і на КПВВ у Новотроїцькому, усі громадяни України по обидва боки лінії дотику, зможуть отримати усі соціальні та адмінпослуги, безоплатну правову допомогу, тут передбачені відділення Ощадбанку, Нової пошти, кімнати матері і дитини, аптека і магазин супутніх товарів «ОСТО», можна буде скористатися соцпрограмами, у тому числі – медичними, такими як «Доступні ліки» тощо.

Також віцепрем‘єр додав, що цього року буде модернізовано сервісну зону і на КПВВ Чонгар на адмінмежі із Кримом, а наступного року сервісні центри будуть споруджені на всіх існуючих КПВВ.

«Наша мета – повернення Донеччини, Луганщини та Криму, розвиток цих регіонів. Будівництво інфраструктурних об‘єктів, залізниці, налагодження умов для ведення бізнесу – від мікропідприємництва до великих заводів», – наголосив Резніков.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *