У Часовоярській загальноосвітній школі №17 пройшла низка заходів у рамках проєкту «Донбас – це Україна». Чотири навчальні роботи з культурно-просвітницьких тем були презентовані учням 8-9-х класів.

Регіональний культурно-просвітницький проєкт «Донбас – це Україна» був започаткований У 2019 році Державним архівом Донецької області.

Перший урок у рамках цього проєкту пройшов під назвою «Джерела історичних знань». Під час занять учнів ознайомили з відомими музеями, бібліотеками, архівами світу, а також з культурними закладами місцевого значення.

Про знаменитих вихідців Донецької області школярам розповіли у розділі «Видатні постаті Донеччини», де були представлені найбільш відомі земляки, які народилися або проживали довгий час на цій території, та своїм життям, діяльністю та досягненнями прославили рідну землю.

Учасники бесіди не забули про минулі події в темі «Історія заселення території Донецького краю». Присутні на заході учні з великим інтересом ознайомилися з історією заселення Донецького регіону в цілому і Бахмутського краю зокрема.

Наприкінці заходу учням розповіли про стародавні та сучасні архіви у темі «Дім, де живе історія».

Усі теми були проілюстровані слайдами, підготовленими науковими співробітниками державного архіву Донецької області. До проєкту долучилися й працівники архівного відділу Бахмутської райдержадміністрації. Вони додали інформацію місцевого значення про музеї, видатних людей та історію заселення Бахмутського району тощо.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут