Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Головна мета кампанії – привернути увагу до чутливої теми ґендерного насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у громадян; створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

У всіх освітніх закладах починаються інформаційні кампанії, спрямовані підвищити обізнаність населення про попередження насильства в сім’ї; попередження жорсткого поводження з дітьми; формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Донецький обласний соціальний центр матері та дитини долучився до участі в Міжнародній кампанії «16 днів проти насильства». В обласному соціальному центрі представники ГО «Слов’янське  серце» провели інформаційний захід з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, неприпустимості жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут