• Регіональна онлайн-конференція «Ґендерно-орієнтоване бюджетування на постраждалому від конфлікту Сході України: прогрес, виклики та можливості» була проведена Структурою Організації Об’єднаних Націй з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок “ООН Жінки” спільно з громадською організацією «Бюро ґендерних стратегій і бюджетування».

У конференції взяла участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна

Основні питання конференції стосувалися обговорення можливостей та викликів для імплементації ґендерно-орієнтованого бюджетування; презентації кращих практик ґендерно-орієнтованого бюджетування; посилення діалогу між владою і громадою; планування подальших кроків з упровадження ґендерно-орієнтованого бюджетування.

У вітальному слові Юлія Костюніна зазначила, що ґендерно-орієнований підхід у бюджетному процесі враховує потреби жінок і чоловіків, сприяє підвищенню якості послуг для населення, підвищує темпи економічного розвитку і скорочення бідності. Також наголосила на тому, що структурою “ООН Жінки” надано експертну підтримку в розробці семи ґендерно-орієнтованих Стратегій соціально-економічного розвитку на період з 2021 по 2027 роки у Донецькій області.

У своєму виступі заступник голови Донецької облдержадміністрації звернула увагу, що важливим механізмом закріплення рівності між чоловіками і жінками є політика позитивних дій. Одним із прикладів таких політик є механізм ґендерного бюджетування, який охоплює політичну, економічну та соціальну сфери впровадження рівності жінок і чоловіків на місцевому рівні.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут