У Новогродівській ОТГ збираються прокладати водопровід для споживачів сіл, де немає води. Про це повідомив новообраний глава ОТГ Олександр Шевченко з посиланням на благодійний фонд «NEW WAY».

 

Благодійна організація вже проводить тендер на виконання робіт з будівництва під ключ свердловин у селах Новожеланне і Орловка в рамках проєкту «Покращення доступу до безпечної питної води в селах і невеликих населених пунктах з децентралізованою системою водопостачання на Сході України».

У Новогродівській об’єднаній громаді є й інші населені пункти, де відсутні водопроводи. Олександр Шевченко пояснив, що в цих селах також будуть проведені комплексні роботи, проте виконуватися все буде поступово.

На даний час вже ведеться геологорозвідка водоносних горизонтів Новогродівської об’єднаної територіальної громади.

Проєкт «Покращення доступу до безпечної питної води в селах і невеликих населених пунктах з децентралізованою системою водопостачання на Сході України» реалізується спільно з Дитячим Фондом UNICEF Ukraine за фінансової підтримки уряду Deutsche Botschaft Kiew і Німецького державного банку розвитку KfW, Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут