Наступного року в Кальміуському районі з’явиться коворкінг-центр «Атмосфера» та VR-зона – відкритий простір для різноманітних зустрічей відкриють на базі Палацу культури «Український дім».

Напочатку осені у Маріуполі стартував конкурс «Програма малих грантів сприяння розвитку культури, спорту, молодіжної політики та туризму» Маріупольської міської ради. Проєкт запрошував до участі неприбуткові громадські організації, ініціативні групи й активних громадян міста реалізувати творчі ідеї за кошти міського бюджету.

Активні творчі маріупольці Катерина Кацаран і Олексій Симонов створили проєкти «Digital-простір» і «Game-zone – місце розваг і дозвілля з новою версією реальності», які будуть реалізовані за кошти міського бюджету.

Ці проєкти – переможці конкурсу «Програма малих грантів сприяння розвитку культури, спорту, молодіжної політики та туризму». Вони спрямовані на пропаганду здорового способу життя, створення сприятливих умов для соціалізації та самореалізації молоді, популяризації культурно-розважальних заходів, формування інформаційного туристичного середовища, розробку і впровадження інноваційних форм туристичної діяльності тощо.

У коворкінг-центрі можна буде працювати віддалено, навчатися, проводити кінопокази, мозкові штурми і креативні зустрічі. Особливістю простору стане можливість здійснити цікаві VR-прогулянки, маршрути яких організатори ще продумують. Уже відомо, що буде VR-візуалізація, яка дасть можливість познайомитися з видами активних VR-ігор. У планах – створити власний проєкт візуалізації «Прогулянка по місту Марії».

Локацію облаштують комфортабельними меблями та розділять на різні зони.

Спеціально для людей з обмеженнями пересування передбачено безперешкодний заїзд у будівлю.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут