Сб. Січ 28th, 2023

У Селидовому єдиним підприємством харчової промисловості, що наповнює продукцією ринок і вирішує проблеми зайнятості, є хлібозавод. Про це повідомляє прес-служба Селидівської міської ради. 

Влітку 2020 року підприємство вимушено було припинити випічку хліба, а магістральний надземний газопровід, що був на балансі хлібокомбінату, не зміг надалі забезпечувати паливом приватний сектор та адміністративні об’єкти.

Дія договору між Красноармійським управлінням газифікації та газопостачання і хлібозаводом була призупинена 1 жовтня 2020 року. Зважаючи на гостроту проблеми, місцева громада звернулася з проханням вирішити питання збереження виробничих ліній та робочих місць на хлібозаводі №3 до органів влади та адміністрації ТОВ «Лауффер Україна» і ТОВ «Хлібний смак».

Фахівці та представники громади провели технічну нараду та узгодили заходи із запуску виробничої лінії й повідомили управління з газопостачання про відновлення договірних відносин.

Минулого тижня була запущена перша з чотирьох ліній виробництва хліба класичним опарним методом, за традиційною селидівською технологією. Наразі до запуску готується й друга лінія.

Тепер 48 працівників, зайнятих на заводі, виготовляють майже 6 тонн хлібобулочної продукції, хоча до закриття 114 працівників виготовляли тут 13 тонн хлібобулочних виробів. Але важливий вже сам факт набуття заводом «другого дихання».

На хлібозавод повертаються колишні працівники, триває подальший набір персоналу. А для місцевої громади день відновлення пекарської лінії тепер став другим днем народження підриємства.

Новообраний міський голова Селидового Віталій Нешин побував на підприємстві й разом з керівництвом заводу оглянув лінію з виробництва хліба. Керівник міста поспілкувався з працівниками та вислухав їх пропозиції з подальшого розвитку виробництва.

У ході зустрічі запросили підприємців до співпраці і закликали жителів і гостей Селидового підтримати місцеве виробництво, купуючи саме селидівський хліб – смачний і духмяний.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *