Футболісти донецького «Шахтаря» Максим Малишев та Давид Хочолава побували у гостях у юних учасників проєкту «Давай, грай!», які мешкають у прифронтових Красногорівці, Мар’їнці та Авдіївці. Загалом вони провели в поїздці 14 годин і подолали 600 кілометрів. Про це повідомляє прес-служба ФК «Шахтар».

«Давай, грай!» у містах на лінії розмежування реалізується за підтримки UEFA Foundation for Children. У Красногорівці, Мар’їнці та Авдіївці гравці «Шахтаря» провідали учасників проєкту вперше, тому їх приїзд викликав живі емоції і надав кожній дитині додаткову мотивацію займатися футболом.

«Гірники» зіграли разом з дітьми в футбол. У Красногорівці перемогла команда Давида Хочолави, а в Мар’їнці – Максима Малишева. В Авдіївці футболісти прийшли в гості до 9-річного учасника «Давай, грай!» Микиті. У всіх містах Максим і Давид дарували дітям подарунки від ФК «Шахтар».

Нагадаємо, тренування «Давай, грай!» проходять три рази на тиждень у восьми містах на лінії розмежування: Красногорівці, Мар’їнці, Авдіївці, Курахово, Волновасі, Торецькому, Щасті, Станиці Луганській. Цієї осені на всіх локаціях вже відбулися місцеві турніри, а діти отримали призи від Shakhtar Social і UEFA Foundation for Children.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут