Пт. Чер 2nd, 2023

Програма розвитку ООН за підтримки уряду Канади передала мобільний Центр надання адміністративних послуг Вугледарській громаді. Про це повідомляє UNDP in Ukraine.

Мобільний ЦНАП курсуватиме по віддаленим селам і надавати послуги вразливим групам населення поблизу лінії розмежування, а також тим, хто не має можливості звернутися в стаціонарні центри.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Герчева зазначила, що пандемія COVID-19 посилила і без того величезні виклики, перед якими стоять уражені конфліктом громади на сході України. Введення карантину завадило безперебійному наданню держпослуг і стало перешкодою для вразливих груп населення в отриманні пенсій, адміністративно-соціальних послуг, медичного обслуговування тощо.

«Передача Вугледарський громаді мобільного центру – це ще один крок до того, щоб зробити адміністративно-соціальні послуги однаково доступними для всіх. Люди, які вже довгий час живуть в умовах збройного конфлікту, а зараз – пандемії COVID-19, повинні мати безперешкодний та, що найголовніше, безпечний доступ до державних послуг. Ми продовжимо докладати всіх зусиль, щоб покрити весь регіон доступними послугами та будувати мирне майбутнє», – сказала вона.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *