Вихованка Донецького обласного еколого-натуралістичного центру Аліна Лук’яненко перемогла у другій віковій категорії на Всеукраїнському конкурсі з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Я і мистецтво».

В умовах карантинних обмежень у місті Луцьк творчим об’єднанням мистецьких та культурних ініціатив «Галерея Ідей» дистанційно проведено завершальний етап Всеукраїнського конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Я і мистецтво».

Від Донецької області виступила вихованка Донецького обласного еколого-натуралістичного центру Аліна Лук’яненко. Дівчинка представила роботу «Метелик гарного настрою», виготовлену з природного матеріалу. Члени журі присвоїли Аліні Лук’яненко перше місце у другій віковій категорії.

Усього до участі у конкурсі долучились 210 учнів закладів освіти з Донецької, Київської, Волинської, Одеської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Черкаської, Запорізької, Львівської, Тернопільської областей. Конкурс проводився за номінаціями декоративно-ужиткове мистецтво, образотворче мистецтво, живопис, графіка, колаж, скульптура, художне фото. Для створення робіт використовувалися техніки: масляний живопис, акварельна техніка, паперо-пластика, м’яка іграшка, вироби з природнього матеріалу у чотирьох вікових категоріях: I – 6-8 років,
II – 9-15 років, III – 16-20 років, IV – від 20-ти років.

Активність і зацікавленість дітей та молоді до подібних заходів свідчить про любов до природи рідного краю, шанобливе ставлення до оточуючого середовища, розвиває активну життєву позицію та креативність тощо.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут