Президент України підписав Указ №525 «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення», яким оголошується створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Кручі», розташований на території Темрюцької сільської ради Нікольського району Донецької області.

«Це – справжнє досягнення співробітників національного природного парку «Меотида» та Українського степового природного заповідника, департаменту екології природних ресурсів Донецької ОДА та Міністерства захисту довкілля. Цьому Указу передувало 3,5 роки копіткої, переважно паперової роботи», – йдеться у повідомленні.

Колективні зусилля дали результат, і тепер 172,24 гектара справжніх та кам’янистих степів офіційно оголошені охоронюваною територією і взяті під захист держави. По суті ця ділянка є продовженням заповідника «Кам’яні Могили» з його гранітними брилами та унікальними рослинами – деревієм голим і волошкою несправжньо-блідолусковою з додаванням ковилових степів долини річки Каратиш та ще безліччю рідкісних видів рослин і тварин.

Це дуже важливо, бо тепер «Кам’яні Могили» стали більш захищеними, а цілісний шмат степу у майже 600 гектарів має більшу спроможність підтримувати своє існування і наші діти зможуть на власні очі побачити степову красу.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут