12 співробітників органів прокуратури Донецької області отримали ключі від службового житла. Їх вручили Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова і міський голова Вадим Бойченко. Придбання житла на загальну суму 9,8 млн гривень відбулося в рамках реалізації регіональної програми на умовах співфінансування 50х50 з місцевого та обласного бюджетів. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міськради.

«Ви особливі люди, які чесно служать нашій державі. Сьогодні ви потрібні Маріуполю. За чотири роки нам вдалося видати 550 квартир новим маріупольцям. Перш за все, підтримуємо людей, яких потребує громада. Це вчителі, медичні працівники та працівники правоохоронної системи», – зазначив міський голова.

Вадим Бойченко додав, що місто не зупиняється на досягнутому в питанні забезпечення житла. У планах – будівництво першого в Україні «сталевого дому», де квартири також отримають працівники освіти, медицини та силових структур.

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підкреслила важливість підтримки прокурорів в Донецькій області.

«Кожен день ви виконуєте свої професійні зобов’язання не тому що хтось змушує це робити, а тому, що по-іншому не можете. Бажаю заслуговувати довіру людей і щоб професія прокурора завжди звучала гордо. Бажаю, щоб ця гордість була підкріплена морально і матеріально», – зазначила Генеральний прокурор.

Придбання житла пройшло в рамках реалізації регіональної програми.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут