У Донбаському державному педагогічному університеті відбулося відкриття Українсько-польського міжнародного центру освіти і науки ДДПУ. Про це повідомили у прес-центрі Донбаського педуніверситету.

 Почесну місію відкриття центру разом із пані ректоркою професоркою Світланою Омельченко виконав Найдзвичайний і Повноважний Посол РП в Україні Бартош Ян Ціхоцький. Вітаючи колектив працівників і студентів ДДПУ із цим важливим поступом, Пан Посол зауважив, що університет стане ще однією платформою для розвитку партнерських відносин Україна-Польща. Присутні на врочистості високоповажні гості – мер міста Слов’янська Вадим Лях, кандидат у Почесні Консули Латвійської Республіки в Луганській і Донецькій областях Олександр Павенко, завідувач сектору з питань науки та вищої освіти департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Валентин Тарасов та інші – одностайно наголосили на важливості названої події для освіти і науки як країни загалом, так і Донецької області та вишу зокрема.

Ректорка університету докторка педагогічних наук Світлана Омельченко, перераховуючи досягнення вишу за час підготовки до відкриття названого центру, зауважила, що у 2020 році польську мову в ДДПУ вже почали вивчати студенти 4 курсу українського відділення денної форми навчання філологічного факультету.

Усі учасники врочистості зазначили, що відкриття названого Центру – нова сходинка для освіти і науки Донецької області, зелене світло на шляху до входження в європейський освітній простір.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут