У Маріуполі в освітньому хабі «Halabuda» відкрилася експозиція, яка присвячена питанню домашнього насильства у будь-якому прояві. До уваги жителів міста представлені речі, які розкривають проблему насильства через його найбільш поширені форми.

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства», у Маріуполі за ініціативи Національної поліції відкрилася інсталяція-виставка «Річ у тім…». У відкритті взяли участь представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України Сергій Сидоров, начальник Центрального відділу поліції Сергій Бичін, представник Фонду ООН у галузі народонаселення та громадського формування «Рада жінок Донеччини».

На виставці представлено 16 предметів, які стосуються реальних ситуацій, пов’язаних із випадками домашнього насильства. На експонатах розміщені QR-коди, відсканувавши які можна почути історії людей, які постраждали або стали свідками цього явища.

«Наша мета – донести відвідувачам виставки, що будь-яке насилля є порушенням прав людини і кожен громадянин в силах допомогти собі та оточуючим. Ми прагнемо, щоб усі люди змінили своє ставлення до домашнього насильства, не замовчували подібні випадки, а зверталися по допомогу»», – прокоментував Сергій Сидоров.

Тільки у цьому році до поліції Маріуполя надійшло 2600 повідомлень про вчинення домашнього насильства.

«На виставці представлено речі, які зловмисники використали в якості знарядь злочину і за допомогою них спричинили біль та каліцтва своїм близьким людям», – додав начальник Центрального відділу поліції Маріуполя.

До 10 грудня виставка доступна для всіх бажаючих у освітньому хабі «Halabuda», за адресою: вул. Нільсена, 60, м. Маріуполь.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут