Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (Мінреінтеграції) 15 грудня 2020 року проведе у Донецькій області Форум «Схід можливостей». Як і кому виділяється компенсація за зруйноване житло? Яку допомогу держава надає ВПО? Як працюватимуть сервісні центри на КПВВ та які послуги можуть отримувати громадяни? 

Про це та багато іншого можна запитати:

Віце прем’єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова;

Голову Донецької облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка;

Голову Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая.

Як це зробити?

Надсилайте свої питання вже зараз через чат-бот у Viber, Telegram та Мессенджері Фейсбук. Просто натисніть лінк і виберіть месенджер, в якому Вам зручніше спілкуватись:  https://shid.customer.smartsender.eu/lp/D4ajLVMm

Запитання будуть озвучені спікерам у рамках Форуму «Схід можливостей».

Пряма трансляція відбуватиметься у прямому ефірі з трансляцією на офіційній сторінці Мінреінтеграції у Фейсбук https://www.facebook.com/MinReintegration

Мета форуму  – інформування мешканців Донеччини і Луганщини про найбільш успішні проєкти, які були реалізовані в Донецькій та Луганській областях протягом останнього часу за підтримки донорських організацій, налагодження взаємодію з представниками місцевих громад, які живуть на підконтрольній, спілкування з мешканцями областей та з керівниками територіальних громад Донецької області, Луганської області.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут