Мінреінтеграції планує презентувати і очікує затвердження Стратегії економічного розвитку Донецької і Луганської областей. Крім того, у планах взяти під контроль міністерства усі КПВВ та забезпечити там однаковий рівень послуг завдяки відкриттю на кожному пункті сервісних центрів. Про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко.

Посадовець зазначив: уже відкрито сервісний центр на КПВВ у Щасті Луганської області, а 16 грудня буде відкрито на КПВВ у Новотроїцькому Донецької області.

«Одна з найбільш важливих амбіцій для Мінреінтеграції полягає в тому, аби показати людям з тимчасово окупованих територій, що вони громадяни України з такими ж правами, як і всі. Саме тому, у 2021 році, міністерство продовжить роботу з покращення сервісів та умов життя людей, які проживають вздовж лінії розмежування та на тимчасово окупованих територіях», – сказав Яременко.

Окрім того, міністерство планує також максимально залучати дітей з окупованих територій до навчання у закладах вищої освіти на підконтрольній Уряду території України.

«У Мінреінтеграції також є великий комплекс заходів щодо захисту прав людини, по виплатах, по допомозі тим, хто або був звільнений у результаті взаємного звільнення, або тих, хто зараз незаконно утримується у в’язницях РФ», – додав Ігор Яременко.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут