Нд. Лют 5th, 2023

Впродовж минулої доби коронавірусна хвороба забрала ще 4 життя на Донеччині: у Краматорській, Іллінівській, Гродівській та Дружківській ОТГ. Докладніша інформація щодо поширення ковіду в Донецькій області – на інфографіці.

За середу, 23 грудня, лабораторії повідомили про ще 636 хворих, серед яких 23 дитини: 217 – у Маріупольській ОТГ; 167 – у Краматорській ОТГ; 67 – у Слов’янській ОТГ; 38 – у Світлодарській ОТГ; 32 – у Бахмутській ОТГ; 25 – в Олександрівській ОТГ; 16 – у Торецькій ОТГ; по 10 – у Костянтинівській і Лиманській ОТГ; по 7 – у Часовоярській та Мирноградській ОТГ; по 6 – у Сіверській та Новогродівській ОТГ; 5 – у Добропільській ОТГ; по 4 – у Дружківській та Авдіївській ОТГ; по 3 – у Званівській, Мангушській та Миколаївській ОТГ; по 2 – у Черкаській та Білозерській ОТГ; по 1 – у Покровській та Волноваській ОТГ.

«Пандемія набирає обертів. Єдиний надійний спосіб захиститися від хвороби – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних настанов МОЗ, – зазначив, звертаючись до мешканців Донецької області, голова обласної держадміністрації Павло Кириленко. – Будьте відповідальними! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!».

 

 

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *