В Українську відбулось відкриття муралу «Ні!» – торгівлі людьми». У заході взяли участь представники Міжнародної організації з міграції, координаторка проєкту Анастасія Гладких, засновниця громадської організації «Країна вільної громади» Вікторія Вольська та місцеві жителі.

Учасники заходу наголошували, що створений в Українську мурал – це не просто велика прикраса для міста, а й нагадування про те, що існує така проблема, як торгівля людьми.

Звертаючись до присутніх, координаторка проєкту «Ні!» – торгівлі людьми» Анастасія Гладких сказала:
«Дякую всім, хто допоміг мені створити й реалізувати власний соціальний проєкт. Зараз ви вже бачите плоди нашої роботи. Це мурал, який створений з метою привернення уваги мешканців нашої громади до проблем, пов’язаних з торгівлею людьми.
Під муралом розташована пам’ятна табличка, на якій є інформація про нього, телефони «гарячої лінії».
Також ви можете побачити на ній QR-код, який посилається на сайт stoptrafficking.org, де можна ознайомитися з усіма правилами безпечної міграції за кордон. Хочу, щоб цей мурал не став першим і останнім, і через деякий час місто Українськ перетворилося на мальовничий куточок нашої області».

Засновниця громадської організації «Країна вільної громади» Вікторія Вольська у своєму виступі подякувала Міжнародній організації з міграції та Уряду Японії за увагу до такої важливої проблеми, як торгівля людьми.

«Я вдячна молоді за небайдужість до соціальних проблем і всім, хто довів, що в нашому місті ми можемо впроваджувати подібні соціальні проєкти», – сказала вона.

Проєкт втілився завдяки Міжнародній організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки від Уряду Японії. Координаторка проєкту – Анастася Гладких, авторки ескізу – Тетяна Ковтун та Анастасія Кривинець, художник – Сергій Тимчишин.

Після урочистого відкриття, члени Ліги майбутніх поліцейських привітали на вулицях мешканців міста Українськ з прийдешніми новорічними святами. Вони бажали людям усього найкращого, а на згадку про цей чудовий день дарували сніжинку.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут