Відкриття оновленого сервісного центру прийому та обслуговування громадян Краматорського об’єднаного управління Пенсійного фонду відбулося за участю начальниці Головного управління ПФУ в Донецькій області Наталії Рад, міського голови Краматорська Олександра Гончаренка та директора Державної реабілітаційної установи “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” Світлани Фоміної.

У приміщенні, оновленому відповідно до Єдиних стандартів обслуговування громадян Пенсійного фонду України, вже сьогодні забезпечено максимально комфортні для прийому відвідувачів умови:

  • в єдиному візуальному стилі оформлено залу очікування та обслуговування;
  • зали оснащено сучасною комп’ютерною технікою та модульними робочим місцями фахівців Фонду;
  • встановлено системи керування електронною чергою та відеоспостереження для оптимізації потоків відвідувачів;
  • приміщення оснащені візуальними позначеннями зі шрифтом Брайля, облаштовано пандус, прокладено тактильну плитку; для зручності маломобільних груп населення адаптовано туалетну кімнату.

Загалом впродовж 2020 року у відповідності з Єдиними стандартами обслуговування громадян Пенсійного фонду України було оновлено ще 10 сервісних центрів Донеччини.

«Пенсійний фонд Донеччини постійно працює над покращенням комфортних умов для відвідувачів, – зазначила Наталія Рад. – Наше гасло: «Працюємо для вас!».

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут