Чт. Бер 30th, 2023

У Маріуполі розпочався ремонт в інклюзивно-ресурсному центрі. Планується розширення переліку послуг для дітей з порушеннями розвитку та інвалідністю. Роботи проходять у рамках проєкту «СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді», який реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького уряду та Німецького державного банку розвитку (KfW).

Під час першого етапу команда проєкту разом із громадою визначила, які послуги необхідні маріупольцям, розробила програму розвитку соціальних послуг та навчила соціальних працівників та фахівців інклюзивно-ресурсного центру.

Після ремонту центр стане більш доступним для дітей з інвалідністю та їх сімей. Окрім того, у центрі запрацюють нові соціальні послуги, які потрібні мешканцям Маріуполя.

Планується, зокрема, запровадження: послуг соціального супроводу у партнерстві із соціальними службами міста, корекційно-педагогічних послуг із тимчасовим денним перебуванням дітей з інвалідністю (до 4 годин), послуг раннього втручання (для дітей до 4 років) та їх сімей, послуг із соціального інформування та перенаправлення

Також у центрі будуть надаватись послуги, які і раніше були доступні у громаді. Зокрема, послуги інклюзивно-ресурсного центру, психо-соціальні заняття для сімей з дітьми, послуги психолога, реабілітолога і логопеда. Соціальні працівники міста та фахівці інклюзивно-ресурсного центру пройшли навчання, аби ще більш ефективно і якісно надавати допомогу мешканцям.

Проєкт «СПІЛЬНО» проводить ремонтні роботи на першому поверсі будівлі. На ремонт і облаштування 500 квадратних метрів проєкт виділив більше 4,5 млн грн. Відкриття оновленого центру заплановано на літо 2021 року.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *