Мітинг проти Вадима Ляха відбувся у Краматорську: протестанти відмовилися від діалогу

У Краматорську біля Донецької облдержадміністрації відбувся мітинг проти призначення Вадима Ляха головою військово-цивільної адміністрації Слов’янська. На протест, за даними організаторів, приїхали дві сотні людей з різних міст. Зокрема, ветерани, громадські активісти занепокоєні тим, що раніше обраного міського голову можуть призначити керівником ВЦА. На їхню думку, Вадим Лях не є ефективним керівником міста.

До учасників акції вийшов заступник голови Донецької обласної державної адміністрації. Вадим Філашкін запропонував представникам мітингарів поспілкуватися детальніше. Втім, вони відмовились від конструктивного діалогу.

Нагадаємо, у травні указом президента у Слов’янську ввели військово-цивільну адміністрацію. Оскільки в місті виникла політична криза – депутати міської ради протягом пів року не змогли зібратися, щоби проголосувати за бюджет. Місто тим часом жило на 1/12 бюджету попереднього року. Це призвело до недофінансування багатьох соціальних програм.

Нині командувач операції об’єднаних сил та голова ВЦА області вивчають кандидатури на посаду керівника військово-цивільної адміністрації міста.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут