Чт. Лют 2nd, 2023

На території Донецької області впроваджується перша в Україні автоматизована система екологічного моніторингу яка включає в себе шість підсистем: моніторинг атмосферного повітря, поверхневих вод, морської води, ґрунтів, підземних вод, зелених насаджень.

Як поінформували у департаменті екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, моніторинг у галузі охорони атмосферного повітря проводиться з метою отримання, збирання, оброблення, збереження, аналізу інформації про викиди забруднюючих речовин та рівень забруднення атмосферного повітря, оцінки, прогнозування його змін і ступеня небезпечності та своєчасного оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

На даний час моніторинг стану атмосферного повітря здійснюється з урахуванням вимог Директиви 2008/50/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 21 травня 2008 року про якість атмосферного повітря та чистіше повітря для Європи.

Детальніше про автоматизовану систему екологічного моніторингу довкілля у Донецькій області читайте за посиланням: http://193.110.113.83:8091/asemDR/

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *