На Донеччині виявлено більше 70 фінансових злочинів з ознаками кримінальних правопорушень

З метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжуються вживатись заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом та руйнування схем, в яких використовуються сумнівні фінансові операції. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Донецькій області.

Так, управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом  податкової служби Донеччини, інформує, що протягом восьми місяців поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини виявлено 71 фінансовий злочин з ознаками кримінальних правопорушень. При цьому 12 злочинів – це порушення у сфері контролю за державними закупівлями.

З них сума виявлених легалізованих доходів склала 202,1 млн грн, а загальна сума встановлених збитків – більше 16 млрд гривень.

На теперішній час за результатами розгляду зазначених матеріалів 50 з них було приєднано до кримінальних проваджень та обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 17 кримінальних правопорушень.

Головне управління ДПС у Донецькій області закликає суб’єктів господарювання працювати виключно у правовому полі, адже тільки з відповідальним бізнесом можна побудувати нову, фінансово спроможну країну.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут