На Донеччині запрацював п’ятий оновлений сервісний центр МВС

П’ятий оновлений сервісний центр МВС в Донецькій області офіційно презентовано у Краматорську. Він розташований за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 5. У межах України – це 159-й сучасний центр.

У краматорському сервісному центрі МВС нового зразка висококваліфіковані співробітники надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни та видачі посвідчення водія, видачі довідок про відсутність судимостей, надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС України та інші адміністративні послуги.

Центр працює з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви.

Сервісні центри МВС мають єдину зовнішню та внутрішню концепцію, у тому числі в містах Маріуполь, Бахмут, Покровськ та Волноваха. Серед основних переваг оновлених центрів – прозорі і відкриті офіси, які оформлені в єдиному візуальному стилі, а  також обладнані сучасним технологічним устаткуванням: електронною чергою, інформаційним боксом, камерами відеоспостереження, за допомогою яких на офіційному сайті сервісного центру МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість центру. Зона очікування оформлена буккросингом та дитячим куточком для найменших відвідувачів, передбачені умови для громадян з інвалідністю.

Крім того, де немає в регіоні стаціонарних сервісних центрів МВС, громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Графік виїздів та маршрути – на сайті Головного сервісного центру МВС.

«Сьогодні державні послуги виходять на новий рівень якості. Упровадження диджіталізації суттєво мінімізує витрати часу та зусилля клієнтів сервісних центрів МВС, робить найпопулярніші послуги однаково доступними для всіх громадян країни», – зазначив начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій області Володимир Степанов.

Важливо, що багато послуг сервісних центрів МВС переведені в онлайн, що значно пришвидшує та полегшує отримання державних адміністративних послуг громадянами. Завдяки електронному кабінету водія можна безкоштовно, в кілька кліків дізнатися всі актуальні відомості про транспортні засоби, одержати інформацію про адміністративні порушення та сплатити штраф, зареєструватися у електронній черзі для отримання послуг у зручний для себе час тощо.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут