Спалахи епідемії ботулізму були зафіксовані практично у всіх країнах світу. Хвороба вражала не тільки бідняків, які не дотримувалися банальних правил гігієни, а й людей заможних.

Це пояснювалося природою появи бактерій. Основний носій – резервуар ботулізму – організм тварин, риб, птахів. Тому вживання в їжу погано приготованих продуктів відразу викликало сильне отруєння і розвиток цієї хвороби. Відомо, що ботулізм не є заразним інфекційним захворюванням. Ботулізм існує стільки, скільки і людство. Ця хвороба приносить страждання і навіть вбиває людей у всьому світі.

І сьогодні, як і кілька століть тому, проблема ботулізму актуальна. Хоча медичні технології зробили величезний крок вперед – захворювання повністю описано в медичній літературі, знайдені ліки від ботулізму, але недуга знову і знову вражає цілі сім’ї, не шкодуючи ні дорослих, ні дітей, ні навіть новонароджених.

БОТУЛІЗМ – гостре інфекційне захворювання, яке виникає в результаті вживання продуктів, які містять отруйні речовини (токсини), що виробляються бактеріями ботулізму. Цей токсин є одним із найсильніших від усіх відомих біологічних отрут. Він у 375 тисяч разів активніший від отрути гримучої змії.

У 2019 році на Україні зареєстровано 117 випадків ботулізму з 127 захворілими,   троє з них діти, 5 людей померли. 55% захворілих вживали рибну продукцію, вироблену у домашніх умовах, або невідомого походження, 32%  постраждали через вживання консервів та інших виробів із м’яса, інші вживали консервовані у домашніх умовах овочі, гриби. У Донецькій області у 2019 році зареєстровано 5 випадків ботулізму з 5 постраждалими, які також вживали в їжу солону та копчену рибу, рибні консерви виготовлені в домашніх умовах і невідомого походження. Не залишився без випадків ботулізму і 2020 рік. Зареєстровано 3 випадки ботулізму з 3 захворілими (м. Маріуполь -2 випадки, м. Гірник Селидівського району – 1 випадок), у тому числі 1 випадок зареєстровано у м. Маріуполі у листопаді (постраждала вживала  консервовані в домашніх умовах баклажани, скляна банка з консервами була з ознаками бомбажа – роздута кришка). Стан постраждалої важкий.

Самостійно відрізнити заражені продукти від доброякісних можна тільки по здуттю банок, пов’язаному з накопиченням газоподібних продуктів життєдіяльності паличок ботулізму. Іноді смак, запах і вигляд продукту можуть не змінюватися. Збудники ботулізму можуть існувати тільки в безкисневому середовищі. Консервація є якраз найсприятливішим середовищем для розмноження бактерій. В цих умовах мікроби підтримують свою життєдіяльність і виробляють отруту. Найбільшою загрозою для здоров’я людини є домашні консерви, а не продукти, вироблені промисловим способом, як може здатися спочатку. Крім того, збудники хвороби накопичуються в банці з продуктом не скрізь, а гніздами. Ось чому одні люди, які вживали продукт з однієї банки, захворіють на ботулізм, а інші – ні.

Однак не тільки консерви несуть смертельну небезпеку. В історії медицини були зафіксовані спалахи хвороби після вживання в їжу самостійно приготовленої кров’яної ковбаси та копченої риби. Лікарі зробили небезпідставне припущення, яке потім підтвердилося науково і практично, що саме продукти, приготовлені в домашніх, а не в технічних умовах, найчастіше викликають ботулізм.

Сприйнятливість людини до цієї хвороби висока. Інкубаційний період захворювання триває від кількох годин до доби (рідше – до 2-3 днів). Його тривалість залежить від кількості ботулотоксину, що потрапив в організм хворого. Зазвичай захворювання починається раптово. У людини порушується  зір, виникає м’язова слабкість і з’являється сухість у роті. Турбує “туман”, роздвоєння предметів, “сітка” перед очима, далекозорість. Відчувається наявність чужорідного тіла в глотці, першіння в горлі та погіршується ковтання їжі. При тяжкому перебігу захворювання вода і рідка їжа можуть виливатися через ніс. У людини змінюються тембр і висота голосу. Дихання поверхневе, зіниці розширені, обличчя схоже на маску. Виникає параліч мускулатури. У 20%  хворих смерть настигає від  паралічу дихання, причому хворий не втрачає пам’яті. Якщо виникає порушення зору, особливо після вживання консервованих або інших “небезпечних” продуктів, потрібно відразу ж викликати бригаду екстреної медичної допомоги. Адже при цьому захворюванні стан хворого може різко погіршитися в першу ж добу після зараження, що може призвести до його смерті. Якщо підозрілу їжу їли інші люди, слід з’ясувати, чи не з’явилися в них які-небудь ознаки хвороби. Одужання пацієнтів при цій хворобі відбувається повільно. Деякі ознаки хвороби можуть зберігатися протягом кількох місяців.

Так як ботулізм дуже серйозне захворювання, що викликає незворотні наслідки і може призводити до смерті хворого, займатися самолікуванням категорично неможна.

 Враховуючи важкий характер перебігу хвороби та можливі наслідки, краще проводити заходи щодо профілактики ботулізму, головними із яких є:

– не купувати консервовані продукти домашнього приготування;

– не робити самостійно консерви з м’яса, риби і грибів згідно невідомих  технологій;

– відмовитися від вживання копченої і в’яленої  риби не промислового виробництва;

– дотримуватися чистоти при обробці продуктів для консервування і не  використовувати  зіпсовані овочі та фрукти;

– піддавати тепловій обробці банки і кришки в обов’язковому порядку;

– зберігати домашні консерви при температурі від +2 до +6°С;

– знищувати “бомбажні” (здуті) банки;

– не вживати домашні консервовані продукти, приготовлені знайомими.

Пам’ятайте! Хворобу легше попередити, ніж її лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей.

Т. ЧАЙКА, завідувачка відділу ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України»

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут