Одним із основних завдань, що стоять перед фахівцями центрів зайнятості, є надання кваліфікованих послуг особам з інвалідністю. У рамках загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю в режимі онлайн за допомогою сервісу Zoom у Волноваському районі був проведений інформаційний вебінар для осіб зазначеної категорії, які перебувають на обліку.

Під час вебінару розглядалися питання щодо забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів. Завідувачка сектору з питань оздоровлення дітей та пільгової категорії населення Лариса Колле надала роз’яснення щодо постановки на облік осіб з інвалідністю всіх категорій для забезпечення санаторно-курортним лікуванням відповідно до профілю захворювання, повідомила про право вільного вибору особою санаторно-курортного закладу, розміщеного на території України та довела перелік документів, необхідних для перебування особи на обліку.

«В управлінні соціального захисту населення особи з інвалідністю можуть безкоштовно, відповідно до рекомендацій індивідуальної програми реабілітації, отримати технічні та інші засоби реабілітації (інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці, ортопедичне взуття, протезування тощо), професійну реабілітацію в центрах реабілітації осіб з інвалідністю та санаторно-курортне лікування, а також матеріальну допомогу за рахунок державного бюджету у розмірі 50 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність», – зазначила начальниця відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни і праці Тетяна Колосовська.

«Зі скрутної ситуації завжди можна знайти вихід, головне − позбутися почуття ізольованості та повірити у власні сили, навчитися ставити цілі та шукати шляхи їх реалізації, формувати толерантне ставлення до себе. Така налаштованість додає особі наполегливості, можливості самореалізації в професійній сфері, побудови власної стратегії пошуку роботи», – підсумувала захід фахівчиня центру зайнятості Валентина Труханова.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут