У будівлі військово-цивільній адміністрації міста Авдіївки відбулося вручення ключів від квартири внутрішньо переміщеним особам.

Придбання житла стало можливим завдяки реалізації програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України», на умовах 70% на 30% з державного та місцевого бюджетів відповідно, для купівлі квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Вручення ключів на квартиру проводив заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Євген Удовенко.

Щирі слова подяки висловила сім’я внутрішньо переміщених осіб, яка отримала ключи від житла. Завдяки таким програмам, увазі з боку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України й місцевої влади до ВПО – є віра у майбутнє та віра у нашу державу.

Також в Авдіївці триває прийом документів щодо взяття на облік громадян з числа ВПО, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання через ЦНАП.

Адміністрація ВЦА м. Авдіївка Донецької області

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут