На Донеччині тривають заходи із відновлення пошкоджених та будівництва нових об’єктів інфраструктури. Усі заходи проводяться у плановому порядку з дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню. Відбувається постійна координація роботи Української сторони СЦКК з патрулями СММ ОБСЄ та Командуванням об’єднаних сил.

Так, у населеному пункті Новгородське Бахмутського району для контролю екологічної безпеки довкілля було забезпечено здійснення забору проб ґрунту та ґрунтових вод у свердловинах навколо шламонакопичувача Фенольного заводу. Ці роботи здійснюються з метою запобігання забрудненню ґрунтових вод та недопущення в подальшому потрапляння небезпечних хімічних речовин у головну водну артерію регіону – річку Сіверський Донець.

Збір цих проб здійснюється щотижня. За результатами хімічного аналізу перевищень гранично допустимих норм не виявлено.

Окрім того, тривають будівельні роботи з відновлення мосту через залізничні колії автомобільної траси Харків – Дебальцеве. Наразі готуються роботи зі встановлення каркасу платформи для майбутнього транспортного з’єднання.

Також за сприяння Української сторони СЦКК, СММ ОБСЄ, Командування об’єднаних сил та завдяки підрозділам ДСНС України були проведені ремонтні роботи з відновлення даху двоповерхового житлового будинку у населеному пункті Зайцеве Бахмутського району.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут