У рамках проєкту «Донеччина згуртована та безпечна» активні мешканці Дружківки виграли п’ять камер відеоспостереження, які будуть фіксувати всі правопорушення на території будинку, де вони мешкають.  

Проєкт «Донеччина – згуртована та безпечна» реалізується Благодійним фондом «Слов’янське серце» за співпраці з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області. Своє сприяння ініціативним громадянам надають Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу, поліцейські Дружківки спільно з представниками міськадміністрації та благодійного фонду.

Нещодавно у Дружківці провели конкурс для чотирьох об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Команди складалися з трьох учасників – мешканців будинків та поліцейських, які відповідали на питання про безпеку, конфліктні ситуації, вирішення яких вимагає втручання та безпосередню взаємодію з поліцією.

Оцінювалися відповіді учасників за креативними та інноваційними характеристиками.

Так, у конкурсі перемогло ОСББ «Україна» – п’ятиповерховий будинок на 60 квартир з 104 мешканцями.

Відтепер будівля буде обладнана п’ятьома камерами відеоспостереження та позначена табличками «Безпечний будинок» та «Сусідська варта».

Загалом на Донеччині вже 197 ОСББ приєдналися до поліцейського проєкту «Безпечний будинок». У Дружківці – це буде п’ята багатоповерхівка.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут