Міжнародний дистанційний конкурс «Іскра» провели митці з Чехії. До творчого змагання долучилися й юні таланти з Добропільщини.

«Іскра – це маленький вогник, але якщо його роздмухувати, то він перетворюється на багаття – живильне тепло та яскраве світло, – переконані організатори міжнародного конкурсу. – Вчасно розгледіти та розвинути іскру юного таланту – справа не з легких. Виховати свою зірочку мріє кожен небайдужий викладач!».

Метою міжнародного дистанційного конкурсу «Іскра» митці з Чехії та інших країн світу визначили виявити та підтримати дарування «вогників». Артисти з України, Польщі, Латвії, Литви, Білорусі, США змагалися за звання лауреатів. Журі було дуже складно, адже українські співаки – найкращі в світі! Викладачі музичної школи №1 м. Добропілля – Т.Л. Брезіцька, С.П. Ширкова та Л.Є. Хоружий залишились задоволеними виступами своїх вихованців!

Отже, лауреатами 2-го ступеню конкурсу «Іскра» стали Катерина Башта, Іван Куліков, Олександра Друмова, Дар’я Дем’яненко та Єлизавета Ратушнікова.

Треті місця вибороли Кирило Ширков, Олександра Потьомкіна, Анастасія Скорик, Матвій Заровнiй, Вікторія Засядьвовк, Анастасія Божко і Валентина Корольова.

«Все більше зірочок з’являється на місцевому небосхилі! – зазначили у музичній школі №1 м. Добропілля. – Багато вже розлетілось з рідного гніздечка в доросле життя! А викладачі продовжують свій тернистий шлях – плекають юні таланти та відшліфовують їх майстерність».

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут