За участю начальниці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад, заступника Слов’янського міського голови Віктора Воропаєва та представниці міської організації інвалідів Ольги Сидоренко було презентовано відкриття оновленого сервісного центру прийому та обслуговування громадян Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Керівниця управління Олена Литвиненко продемонструвала зону очікування облаштовану сервісом адміністратора, електронною чергою, системою кондиціонування, комфортним освітленням, а також спеціальними зручностями для осіб, які потребують особливої уваги.

Робочі місця фахівців оснащені  сучасною комп’ютерною технікою, що дозволяє здійснювати прийом та обслуговування громадян з будь-яких питань пенсійного забезпечення оперативно та якісно.

Крім того в залі обслуговування для  всіх бажаючих передбачена спеціальна робоча станція, де можна зареєструватись на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою фахівців управління.

«Створення комфортних умов для відвідувачів — одне з найбільш важливих питань в роботі управлінь Пенсійного фонду області», – зазначила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад.

Загалом упродовж поточного року в Донеччині оновлено, у відповідності з Єдиними стандартами обслуговування громадян Пенсійного фонду України, 10 сервісних центрів.

«Працюємо для вас!» – цим гаслом керуються у своїй роботі працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут