Бізнес Донеччини спрямував до місцевих бюджетів більше 190 мільйонів гривень акцизного податку

Протягом дев’яти місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, перерахували до місцевих скарбниць Донецької області 192,8 млн гривень акцизного податку, що на 19% більше за торішні показники. Про це йдеться у повідомленні Головного управління ДПС у Донецькій області.

З початку року найбільші суми акцизного податку сплатили суб’єкти господарювання:  у Маріуполі – 70,9 млн грн, платники Краматорська поповнили місцевий бюджет на 51 млн грн, у Покровську – на 20,2 млн гривень.

Платники цього податку реалізують підакцизні товари (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну) безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах тощо.

Таким чином, акцизний податок, сплачений від роздрібної торгівлі підакцизними товарами сумлінними платниками, наповнює місцеві бюджети, що надає змогу забезпечувати поточні і перспективні завдання розвитку нашого регіону.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут